Warning: Constant DISALLOW_FILE_MODS already defined in /home/talebeyurdu/public_html/wp-config.php on line 98
Adana Öğrenci Yurtları – Envince

Sepetiniz

Öğrenci Yurtları

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurtları

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurtları

Öğrencilere etkili bir şekilde konaklama hizmeti sunabilen öğrenci yurtları arasında yer alan Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurdu, açık büfe kahvaltı hizmeti sunuyor. 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz bir güvenlik kamerası bulunan yurt işletmesinde güvenlik görevlisi de bulunmaktadır.

 Öğrenci Yurtları

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerin olası elektrik kesintilerinden olumsuz etkilenmemek için jeneratör cihazı bulundurmaktadır. Yurt işletmesinde öğrencilerin su kesintilerinde sorun yaşamamaları için bir de su deposu yer almaktadır.

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Güvenlik noktasında başarılı bir şekilde hizmet sunan öğrenci yurtları arasında yer alan Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurdu, olası yangına karşı da tedbirleri almış durumdadır. Bu kapsamda yurt işletmesinde yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni yer almaktadır. Bununla birlikte yurt işletmesinin öğrencilerin huzurlu bir şekilde ders çalışabilmeleri için etüt salonları da bulunmaktadır.

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurtları

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Her öğrenci için özel giysi dolabı
 • Öğrenciler için kitaplık
 • Her öğrenci için masa ve sandalye
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Kesintisiz sıcak su
 • Oda içerisinde tuvalet ve banyo
 • 7 gün 24 saat internet
 • 7 gün 24 saat sıcak su hizmeti
 • Periyodik detaylı oda ve ortak kullanım alanı temizliği

Ankara Nihan Kız Öğrenci Yurdu  Gazi Üniversitesi,  Başkent Üniversitesi, Ankara Üniversitesi,  Hacettepe Üniversitesi,  Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Ufuk Üniversitesi’ne hitap etmektedir.

öğrenci yurtları

Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurtları

Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurtları

Üniversite öğrencilere özel çok sayıda önemli olanağı sunma kabiliyetine sahip olan Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurdu, güzel bir konaklama imkanı sunuyor. Uygun fiyat seçenekleriyle ön plana çıkan öğrenci yurtları arasında yer alan yurt işletmesinin, konforlu bir konaklama imkanı sunduğunu da söyleyebiliriz. Öğrencilerin taleplerine uygun öğünler ve sabahları açık büfe kahvaltı gibi olanakları yurdun sunduğu hizmetleri kapsıyor.

öğrenci yurtları

Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Çok sayıda önemli imkanları sunabilme kapasitesine sahip olan Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurdu, kişiye özel banyo ve 7 gün 24 saat kesintisiz sıcak su olanağı da sunuyor. Yine kablosuz internetin bulunduğu öğrenci yurtları arasında yer alan Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurdunda her odada bir de mini buzdolabı bulunuyor. Nevresimlerinin periyodik olarak değiştirildiği tek kişilik bazalarla birlikte her odada öğrencilere özel masa ve sandalye de bulunuyor. Yine olası yangın tehlikesine karşı yangın alarm sistemiyle yangın merdiveni de yurt binasında bulunuyor.

öğrenci yurtları

Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurdunun Özellikleri

 • Kişiye özel banyo
 • 7/24 kesintisiz sıcak su
 • Öğrencilerin ders çalışabileceği etüt salonları
 • Çamaşır ve ütü hizmeti
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Odaların ve genel yaşam alanlarının periyodik temizliği

Adana Aslanlar Kız Öğrenci Yurdu, Çukurova Üniversitesine oldukça yakın bir bölgede konumlanmıştır. Bundan dolayı ulaşım bakımından önemli bir avantajı da misafirlerine sunabilmektedir.

öğrenci yurtları

Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurtları

Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurtları

Öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt vermek noktasında başarılı olan İlkim Kız Öğrenci Yurdu, nitelikli bir şekilde hizmet sunan öğrenci yurtları arasında yer alıyor. Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde yer alan yurtta, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik pek çok önlem de alınmış durumdadır. Yurt binasında güvenlik görevlisi bulunduğu gibi giriş ve çıkışlar da sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır.

 öğrenci yurtları

Gölbaşı Meslek Yüksek Okuluna oldukça yakın bir konumda yer alan yurt binasının, konforlu bir konaklama olanağı sunduğunu söyleyebiliriz. Yurt binasında yangın durumunda kullanılmak üzere yangın merdiveni ve yangın alarm sistemi bulunmaktadır. Bununla birlikte yurt binasında olası elektrik kesintilerinde kullanılmak üzere jeneratör de bulunmaktadır. Ayrıca su kesintilerinin olumsuz etkilerinden öğrencilerin korunması için yurt binasında su deposu da yer almaktadır.

Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

90 kişilik bir kapasiteye sahip olan Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurdu, konforlu odaları bulunan öğrenci yurtları arasında yer almaktadır. 3 kişilik apart oda sisteminin bulunduğu yurt binasında her odada duş da bulunmaktadır. Yine odalar balkonlu ve konforludur. Ayrıca öğrencilerin dinlenebilmeleri için özel sosyal alanlar da bulunmaktadır. Yine öğrencilerin rahat bir şekilde çalışabilecekleri etüt odaları da yurt binasında yer almaktadır. Bununla birlikte sınırsız internet olanağım da yurt binasında mevcuttur.

 iklim kız öğrenci yurtları

Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Etüt Salonu
 • Çamaşırhane
 • Ortapedik Yataklar
 • Dinlenme Salonu
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Sınırsız Wifi ve İnternet Cafe
 • Sabah Kahvaltısı  ve Akşam Yemeği
 • Bütün Odalar Merkezi Isıtma Sistemi
 • Güvenlik Kamerası ve Güvenlik Görevlisi

Adıyaman İlkim Kız Öğrenci Yurdu Gölbaşı Meslek Yüksek Okuluna yakın bir konumda bulunmaktadır.

öğrenci yurtları

Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurtları

Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurtları

Konforlu bir konaklama noktasında oldukça başarılı olan Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurdu, güvenlik noktasında da etkili bir yurt işletmesidir. Öğrenciler için rahat ve huzurlu bir ortam oluşturmak noktasında başarılı bir yurt olan Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurtları, 7 gün 24 saat sıcak su olanağına da sahiptir.

Öğrenci Yurtları

Olası yangın riskine karşı yangın alarm sistemi bulunan yurt binasında, yangın durumunda tahliyenin yapılabilmesi için yangın merdiveni de bulunmaktadır. Ayrıca yurt binasının olası elektrik kesintilerinden öğrencilerin etkilenmemesi için de gerekli tedbirler alınmıştır. Bununla birlikte su kesintilerine karşı yurtta su deposu da bulunmaktadır.

Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurtları Olanakları

Her dairede tuvalet ve banyo bulunan yurt binasında, temizlik konusunda hassas bir anlayış mevcuttur. Yine geniş bir yemekhanenin bulunduğu yurdun, lezzetli öğünlerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Kesintisiz kablosuz internet sağlayan öğrenci yurtları arasında yer alan Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurdu, bir de kantin işletmesine sahiptir.

Sabah kahvaltısıyla birlikte akşam yemeği de çıkan yurt işletmesinde 24 saat kesintisiz sıcak su da bulunmaktadır. Binada güvenlik kameraları kesintisiz bir şekilde hizmet sunduğu için binanın oldukça güvenli olduğunu da söyleyebiliriz. Yine yurt işletmesinde öğrencilerin rahat bir şekilde çalışabilecekleri etüt odaları da bulunmaktadır.

Eylül Erkek Öğrenci Yurdu

Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Öğrencilere özel elbise dolabı
 • Masa ve sandalye
 • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
 • Sosyal alanlar
 • Kesinsiz internet
 • LCD TV
 • Odaların ve genel yaşam alanlarının periyodik temizliği

Adıyaman Eylül Erkek Öğrenci Yurdu, Adıyaman Üniversitesine yakın bir konumda yer almaktadır.

öğrenci yurtları

Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurtları

Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurtları

Huzurlu bir konaklama olanağı sunmak noktasında oldukça başarılı olan Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurdu, nitelikli bir şekilde hizmet sunan öğrenci yurtları arasında yer almaktadır. Bu yurt güvenli ve huzurlu bir ortamda konaklama olanağı sunmak noktasında oldukça başarılı olan kız öğrenci yurtları arasında yer almaktadır.

 Öğrenci Yurtları

 

Güvenlik noktasında 7/24 esaslı bir hizmet sunma kabiliyetine sahip olan Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilere ulaşım kolaylığı da sunmaktadır. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik odaların bulunduğu kız öğrenci yurdunun, oldukça konforlu olduğunu söyleyebiliriz. Adıyaman Üniversitesine yakın bir konumda bulunan kız öğrenci yurdunun, Ulalım bakımından avantajlı bir yurt olduğunu söyleyebiliriz.

Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

7/24 güvenlik görevlisi bulunan öğrenci yurtları arasında yer alan Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurdu, Atınşehir’de yer almaktadır. Parmak izi turnike sisteminin kullanıldığı girişlerde çıkış ve girişler sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Öğrencilere sınırsız internet olanağı sunan yurtta, öğrencilerin rahat bir şekilde çalışabilecekleri etüt salonları da bulunmaktadır. Yine öğrencilerin sosyal aktivite yapabilecekleri özel alanlar da yurt binasında bulunmaktadır.

 Öğrenci Yurtları

Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Kitaplık
 • Odalarda komodin
 • Masa ve sandalye
 • 7/24 sıcak su
 • Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği
 • Öğrenciler için dinlenme alanları
 • Odaların ve genel yaşam alanlarının periyodik temizliği

Adıyaman Ceylan Kız Öğrenci Yurdu, Adıyaman Üniversitesine yakın bir konumda bulunmaktadır

öğrenci yurtları

Adıyaman Seçkin Kız Öğrenci Yurtları

Adıyaman Seçkin Kız Öğrenci Yurtları

Adıyaman kentinin Gölbaşı ilçesinde yer alan Seçkin Kız Öğrenci Yurdu, konforlu öğrenci yurtları arasında yer alıyor. Gölbaşı Meslek Yüksekokuluna oldukça yakın konumunda bulunan yurt binasının etkili bir konaklama hizmeti sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 5 katlı bir binaya sahip olan yurdun, donanım olarak da yeterli seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

 öğrenci yurtları

 Adıyaman Seçkin Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Öğrencilere konforlu bir konaklama olanağı sunmak konusunda iddialı olan Seçkin Kız Öğrenci yurdu, pek çok önemli imkanı misafirlerine sunmaktadır. 1 kişilik odaların yanı sıra 2 ve 3’er kişilik odalar da yurt binasında mevcuttur. Ayrıca talebe göre odalardaki öğrenci sayısının 4 ve 5’er kişilik oluşturulması da mümkün olmaktadır. Güvenlik konusunda gerekli tedbirlerin alındığı yurt binasında 7 gün 24 saat güvenlik kameraları bulunmaktadır. Yine olası elektrik ve su kesintilerine karşı da gerekli tedbirler alınmış durumdadır.

Yangın durumunda öğrencilerin kolay bir şekilde tahliyesini sağlayacak, yangın merdiveniyle birlikte yangın alarm sistemi de yurt binasında mevcuttur. Yine öğrencilerin huzurlu bir şekilde ders çalışabilecekleri etüt salonu da yurt binasında bulunmaktadır. Bununla birlikte yurt binasında öğrenciler için sınırsız kablosuz internet olağanı da bulunmaktadır.

Adıyaman Seçkin öğrenci yurtları

Adıyaman Seçkin Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Giyinme dolabı
 • 7/24 sıcak su
 • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
 • LCD TV
 • Tek kişilik ortopedik yatak
 • Odaların ve genel yaşam alanlarının periyodik temizliği

Adıyaman Seçkin Kız Öğrenci Yurdu Gölbaşı Meslek Yüksekokuluna oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

Öğrenci Yurtları

Adana Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurtları

Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurtları

68 kişilik kapasitesi bulunan Adana Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurtları, Adana kent merkezinde yer almaktadır. Öğrencilere özel 1 kişilik ve 2 kişilik odaların bulunduğu yurt binasında 3 ve 4 kişilik odalar da yer almaktadır. Toplam 6 katlı yurt binasının 4 katı öğrencilerin konaklaması için ayrılmıştır. Diğer bölümlerde ise sosyal alanlar ve genel yaşam alanları bulunmaktadır.

Öğrenci Yurtları

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra hemşire, öğretmen ve mezunlara da hizmet sunan yurt binasının konforlu bir konaklama hizmeti sunduğunu söyleyebiliriz. Güvenlik konusunda oldukça iddialı olan öğrenci yurdu işletmesinin, tüm odalarının cephesi açıktır. 7 gün 24 saat kesintisiz bir güvenlik hizmetinin bulunduğu yurt binasında asansör de bulunmaktadır. Her odada misafirlerin kullanıma sunulan klimalar bulunmaktadır.

Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Konforlu bir konaklama hizmetinin adresi konumunda yer alan Adana Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurtları, öğrencileri için kuaför hizmeti de sunmaktadır. Öğrencilerin spor yapabilecekleri spor salonu yine yurt binasında yer almaktadır. Otobüs duraklarına yakın bir konumda bulunan yurt binasının, ulaşım olanağı bakımından da etkili olanakları sunduğunu söyleyebiliriz. Kesintisiz ve sınırsız internet olanağının bulunduğu yurt binasında kesintisiz sıcak su olanağı da bulunmaktadır.

Yazıcıoğlu Öğrenci Yurtları

Yazıcıoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Tek kişilik ortopedik baza
 • Öğrencilere özel masa ve sandalye
 • Etüt odaları
 • Her odada klima
 • Kesintisiz ve sınırsız internet
 • Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti

Adana Yazıcıoğlu Kız Yurdu, Çağ üniversitesine sadece 100 metre mesafede yer almaktadır. Çukurova Üniversitesine ise ortalama 15 dakika mesafede yer almaktadır.

Öğrenci Pansiyonu

Adana Ezel Kız Öğrenci Pansiyonu

Adana Ezel Kız Öğrenci Pansiyonu

Adana Kozan ilçesinde bulunan Ezel Kız Öğrenci Pansiyonu, güvenli ve huzurlu bir konaklama imkanını misafirlerine sunmaktadır. Konumu itibariyle özellikle Çukurova Üniversitesine yakın olan pansiyonun, konforlu öğrenci yurtları arasında yer aldığı biliniyor. Kozan ilçesinin en işlek caddesinde yer alan yurt binasının hastane ve market gibi alanlara yürüme mesafesinde olduğunu söyleyebiliriz.

7/24 kesintisiz güvenlik görevlisinin bulunduğu yurt işletmesinde, sağlık ve hijyen şartlarına da dikkat edilmektedir. Ulaşım olanakları bakımından alternatif seçenekler sunabilen bir konuma sahip olan öğrenci yurdu, güvenlik anlamında da tüm önlemleri almıştır. Yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni yurt binasında bulunurken; olası elektrik ve su kesintisine karşı da gerekli önlemler alınmıştır.

Öğrenci Pansiyonu

Adana Ezel Kız Öğrenci Pansiyonu Olanakları

24 saat sıcak su olanağına sahip olan Ezel Kız Öğrenci Pansiyonu, temizlik konusunda da hassas bir çalışma disiplinine sahiptir. Her odada klima olanağı bunan yurt binasında, sınırsız internet de bulunmaktadır. Öğrencilerin rahat bir ortamda ders çalışmalarını mümkün kılan etüt odalarının yanı sıra öğrencilerin kullanımına sunulan sosyal alanlar da mevcuttur.

Ezel Öğrenci Pansiyonu

Adana Ezel Kız Pansiyonunun Özellikleri

 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Dinlenme odaları
 • Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti
 • Öğrenciye ait masa ve sandalye
 • Bilgisayar odası
 • Odaların periyodik aralıklarla temizlenmesi
 • Ortak yaşam alanlarının periyodik temizliği

Adana Ezel Kız Pansiyonu, Çukurova Üniversitesine yakın bir konumda bulunmaktadır.

öğrenci yurtları

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurtları

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurtları

2, 3 ve 4 kişilik odalarıyla konuklarını ağırlayan Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu, konforlu öğrenci yurtları arasında yer alıyor. Üniversiteye ulaşım bakımından önemli bir avantaja sahip olan yurt binasının güvenli bir konaklama imkanı sunduğunu da söyleyebiliriz. Yurt binasında olası yangın durumunda kullanılmak üzere yangın alarm sistemi ve yangın tahliye sisteminin bulunduğunu da söyleyebiliriz.

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu, elektrik ve su kesintilerine karşı da gerekli önlemleri almış bulunuyor. Bu kapsamda yurt binasında jeneratörle birlikte su deposunun da bulunduğunu söyleyebiliyoruz. Konforlu bir şekilde öğrencilerin konaklamasına müsait olan yurt binasının sosyal alanları da barındırması, bazı önemli kazanımları da sunuyor.

öğrenci yurtları

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurtları Olanakları

Öğrencilere çok sayıda imkan sunmasıyla ön plana çıkan öğrenci yurtları arasında yer alan Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu, Balcalı Kampüsüne yakın olması bakımından da önemli bir avantajı misafirlerine sunuyor. Öğrencilerin rahat bir şekilde çalışabilecekleri etüt odaları da yurt binasında bulunuyor. 3 öğün yemek olanağının bulunduğu yurt binasında sınırsız internet hizmeti de yer alıyor.

öğrenci yurtları

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı
 • Öğrenciler için sosyal alanlar
 • Kültür ve tarih sohbetleri
 • Çamaşır ve ütü hizmeti
 • 7/24 güvenlik hizmeti
 • Her öğrenciye özel baza yatak
 • Haftalık odalarda ve genel yaşam alanlarında periyodik temizlik

Adana Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu, Çukurova Üniversitesine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Kız Öğrenci Yurdu

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu

Kız öğrenciler için güvenli ve konforlu bir konaklama olanağı sunabilme kabiliyetine sahip olan Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu, özverili bir personel yapısıyla misafirlerine hizmet sunuyor. Profesyonel bir yönetim anlayışına sahip olan öğrenci yurtları arasında yer alan Adana Nil Özel Kız Yurdu, hizmet kalitesiyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor.

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu Olanakları

Misafirlerine alternatifi bol seçenekler sunabilen Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu, açık terası sayesinde güzel bir manzarayı öğrencilerine sunabiliyor. Açık büfe kahvaltı olanağına sahip olan yurtta bir de kantin işletmesi bulunuyor. Ayrıca 7/24 sıcak su olanağı bulunan yurtta, kesintisiz internet olanağı da bulunuyor.

Adana Çukurova bölgesinde bulunan Adana Nil Özel Kız Yurdu, odalarda yüksek çözünürlüklü TV olanağını öğrencilere sunabiliyor. Yurt binasında yangın merdiveni, yangın alarm sistemi ve yedek su deposu da bulunuyor. Ayrıca olası elektrik kesintilerinden öğrencilerin olumsuz olarak etkilenmemeleri için yurt binasında jeneratör de bulunuyor.

Kız Öğrenci Yurdu

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Öğrencilerin kitaplarını koyabilecekleri kitaplık
 • Öğrencilere özel giysi dolabı
 • Öğrencilere özel masa ve sandalye
 • Ortopedik özelliğe sahip baza yatak
 • Odalarda kesintisiz sıcak su
 • Odalarda mini buzdolabı
 • Öğrenciler için çizim odası
 • Haftalık düzenli aralıklarla odaların ve genel alanların temizliği

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi ile Çukurova Üniversitesi’ne hitap etmektedir.