Warning: Constant DISALLOW_FILE_MODS already defined in /home/talebeyurdu/public_html/wp-config.php on line 98
Bursa Öğrenci Yurtları – Envince

Sepetiniz

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları

Öğrenciler yaşamlarının belli dönemlerini ailelerinden uzakta geçirmek zorundadır. Özellikle üniversite okumak üzere farklı şehirlere giden gençlerin konaklama konusunda öğrenci yurtları seçeneklerini inceledikleri bilinmektedir. Bu yurt Bursa’da kız öğrencilere bu seçenekleri sunan yurtlar arasında yer almaktadır.

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Nilüfer bölgesinde yer alan Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları öğrencilere oldukça konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Yurtta açık büfe kahvaltı, sınırsız internet, konforlu bir baza yatak bulunmaktadır.  Yurt odaları 1-2-3-4 kişilik odalar şeklinde hazırlanmıştır. Bu odalardan istediğiniz özelliklere uygun olanı seçmek mümkündür.

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa Nilüfer bölgesinde yer alan öğrenci yurtları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan yurt için ön kayıt yaptırmak gerekmektedir. Yurtta kız öğrenciler için açık büfe kahvaltının yanında isteyen öğrenciler için akşam yemeği seçeneği de bulunmaktadır.

Yurtta konaklayan öğrencilerin güvenliğinin sağlanması konusunda 24 saat bir görevlinin bulunması söz konusudur. Binada yangın tehlikesine karşı da gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurtları

Özlem Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Her öğrenci için özel giysi dolabı bulunmaktadır.
 • Kitapların korunmasını sağlamak için bir kitaplık
 • Her öğrencinin kullanımına sunulmuş olan masa sandalye
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Belli günlerde oda ve ortak kullanım alanlarının temizliği

Bu imkanlara sahip olan Özlem Özel Kız Öğrenci Yurdu Uludağ Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’na hitap etmektedir.

 

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Osmangazi bölgesinde yer alan ve birçok üniversite öğrencisine konaklama imkanı sağlayan öğrenci yurtları arasında yurdumuz bulunmaktadır. Yurt tek kişilik ve çift kişilik odalara olarak hazırlanarak öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Toplam 52 odası ve 105 yatak kapasitesi bulunan yurt bu bölgede öğrenciler için seçkin bir konaklama merkezi olarak görülmektedir.

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları

2010 yılında hizmet vermeye başlayan yurt Osmangazi ilçesinde yer almaktadır. Ailelerinden uzakta yaşamlarını sürdürmek zorunda kalan öğrenciler için yurt güvenli barınma imkanı sağlanmıştır. Yurtta kalan öğrencilerin 24 saat güvenliğini sağlayan güvenlik görevlisi bulunmaktadır.

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Başka bir şehre gelip burada barınma konusunda bir yer arayan öğrenciler için öğrenci yurtları hazırlanmıştır. Özellikle kız öğrenciler için güvenli ve konforlu bir yurt için burası uygun seçenekler sunmaktadır. Açık teras, televizyon, kişiye özel masa sandalye, buzdolabı gibi imkanlar öğrencilerin rahat bir ev ortamı bulmaları için onların hizmetine sunulmuştur.

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurtları

Merinos Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Yurtta 24 saat ulaşabileceğiniz bir görevli
 • Her öğrenci için özel kıyafet dolabı
 • Kitaplık
 • Her öğrenci için masa sandalye
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • 7/24 kesintisiz sıcak su
 • Mutfak ve mutfak aletleri
 • Mini buzdolabı

Bursa’da bulunan bu  Öğrenci Yurdu, Bursa Teknik Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi’ne giden öğrencilere barınma imkanı sunmak üzere hazırlanmıştır.

 

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’nın üniversite öğrencilerinin yoğun olarak bulunduğu ilçesi olan Nilüferde yer alan Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları bu bölgedeki en iyi öğrenci yurtları arasında sayılmaktadır. Yurt tek kişilik ve çift kişilik odalardan oluşmaktadır. Öğrenciler in zevkine uygun olarak tasarlanmış olan yurtta açık büfe kahvaltı hizmeti vardır. Öğrenciye özel baza yatak, buzdolabı imkanı bulunmaktadır.

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları

Odaların içerisinde öğrencilerin ev konforunda yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, mini buzdolabı odaların içinde yer almaktadır. Yurtta konaklayacak öğrencilerin her birine nevresim takımı verilmekte ve bu nevresimler haftada bir yıkanmaktadır.

 Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa özel öğrenci yurtları içerisinde en çok bilinenler arasında yer alan yurdumuz öğrenciler için kaliteli yemek ve kahvaltı imkanı sunmaktadır. Zengin kahvaltı çeşitleri ve akşam yemeği burada kalanlar için oldukça önemli bir fırsattır.

Yurtta kalan öğrencilerin okula ulaşımında kolaylık sağlamak amacıyla ücretsiz servis imkanı sunulmaktadır.

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Kitapların düzenli olarak konulabileceği bir kitaplık
 • Tek kişilik ortopedik özelliklere sahip baza yatak
 • Odalarda veya genel kullanım alanlarında7/24 sıcak su
 • Düzenli olarak oda ve ortak kullanım alanı temizliği
 • Mini buzdolabı

Bursa Gülay Özel Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer’de bulunan Uludağ Üniversitesi’nde eğitim görmek üzere gelen öğrencilerin barınmasına imkan sağlamaktadır.

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’da üniversite okumak üzere gelen öğrencilere rahat bir ortam sunmak üzere hazırlanmış ve öğrenci yurtları arasında seçkin bir yere sahip Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları bulunmaktadır. Yurt öğrencilerin okullarına yakın bir mesafede yer almaktadır. Mutfak, kesintisiz sıcak su hizmeti, buzdolabı, yatak baza imkanları sunulmaktadır.

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları

Yurt depreme dayanıklı olarak hazırlanmış olup yurt içinde ve yurt dışında öğrenciler için gerekli güvenlik tedbirleri alınmıştır. Daire sistemine göre hazırlanmış olan yurt içerisinde her dairede 2 oda ve 2 banyo wc yer almaktadır. Odaların tamamı tek kişilik olarak dizayn edilmiştir. Öğrencilerin çamaşırları için çamaşır askılığı, ütü ve elektrik süpürge bulunmaktadır.

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa öğrenci yurtları bakımından oldukça zengin bir ilimiz olarak bilinmektedir. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan yurtta  öğrencilere konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Tek kişilik daireler içinde mutfak, banyo, wc hizmeti bulunmaktadır. Yurtta öğrencilerin yararlanabileceği sınırsız internet imkanı sunulmaktadır.

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurtları Özellikleri

 • Her öğrenci için özel giysi dolabı
 • Kitaplarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kitaplık
 • Her öğrenci için ayrı ve rahat çalışabileceği masa sandalye
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Haftanın belirli günleri detaylı oda ve ortak kullanım alanı temizliği
 • Öğrencilerin kullanabileceği mutfak ve mutfak aletleri
 • Atıştırmalıkları güvenle saklayabileceğiniz bir mini buzdolabı
 • Bahçe manzaralı odalar

Bursa Akın Kız Öğrenci Yurdu Uludağ Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilere hitap etmektedir.

 

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’nın Görükle semtinde yer alan Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yutları bu bölgede bulunan öğrenci yurtları arasındaki seçkin yerini almıştır. Yurt kız öğrenciler için huzurlu ve güvenli bir ortam sunmak üzere hazırlanmıştır.

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları

Kız öğrenciler için otel konforunda ve ev rahatlığında imkanlar sunan yurtta mutfak, 7/24 sıcak su, televizyon, baza yatak, kablosuz internet, otopark hizmeti bulunmaktadır. Daire olarak düzenlenmiş olan yurtta her dairede  2 kişilik özel daireler, 3 kişilik özel daireler, 4 kişilik özel daireler ve tek kişilik daireler olarak hizmete sunulmuştur.

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa’da üniversite öğrencilerine hizmet sunan Bursa Üçbey Özel Kız Yurdu bu bölgede bulunan öğrenci yurtları içerisinde kaliteli hizmetleri ile farklılığını ortaya koymaktadır. Yurt dairelerinde tüm gün sıcak su imkanı, güvenlik hizmetleri, sınırsız internet, mutfak hizmetleri sunulmaktadır. Yurtta kacak olan öğrencilerin rahatı ve güvenliği için tüm resmi standartlar göz önünde bulundurulmuştur.

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Daireler  tek kişilik suit,  2 , 3 ve 4 kişiliktir
 • Açılır bazalı karyola, ortapedik yatak
 • Kişiye özel gardrop
 • Çalışma masası ve sandalyesi
 • Daireye özel banyo, tuvalet ve lavabo
 • Daireye özel mutfak
 • Çamaşır makinesi ve buzdolabı
 • Sınırsız internet hizmeti
 • Televizyon ve uydu yayını
 • 24 saat güvenlik kamerası
 • 24 saat sıcak su

Bursa Üçbey Özel Kız Öğrenci Yurdu Uludağ Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Bursa Teknik Üniversitesi’nde okuyan kız öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’da Nilüfer ilçesinde yer alan Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurdu öğrenci yurtları içerisinde kaliteli hizmet sunan yurtlar arasında yerini almıştır. Yurtta öğrencilere rahat bir ev ortamı sunan hizmetler verilmektedir. 7 gün 24 saat sıcak su hizmeti, spor salonu, kablosuz internet, açık büfe kahvaltı imkanı, baza yatak, buzdolabı/soğutucu, odalara özel wc ve banyo hizmet bulunmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’da öğrencilere huzurlu bir ortam sunmak üzere hazırlanmış olan yurtta 7 gün 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır. Depreme dayanıklı ve yangın yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış yurt binasında 1. ve 2.öğretimde okuyan öğrencilerin konaklamasına fırsat verilmektedir.

 Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurdu burada konaklamak üzere kayıt yaptıran öğrencilere kişiye özel imkanlar sunmasının yanında sosyal ortamlar da sağlamaktadır. Öğrenci yurtları içerisinde huzurlu aile ortamı sunmak konusunda çalışma yapan yurdumuzda güvenlik hizmetleri üst seviyededir. Ayrıca yurt öğrencilerinin okullarına ulaşımını kolaylaştırmak için servis hizmeti bulunmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Spor salonu hizmeti
 • 24 saat ulaşabileceğiniz bir yetkili
 • Giysi dolabı
 • Kişiye özel masa sandalye
 • Kişiye özel ortopedik baza yatak
 • Kesintisiz sıcak su
 • Oda içerisinde bulunan temiz bir tuvalet ve banyo
 • Düzenli oda temizliği
 • Mutfak alanı ve mutfak aletleri
 • Mini buzdolabı

Bursa Rengarenk Özel Kız Öğrenci Yurdu Bursa’da eğitim veren Uludağ Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Bursa Teknik Üniversitesi öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Nilüfer’de yer alan Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurdu bu bölgede bulunan öğrenci yurtları içerisinde en gözde yurtlar arasında yer almaktadır. Yurtta açık büfe kahvaltı, spor salonu, kişiye özel baza yatak, açık teras, 7 gün 24 saat sıcak su imkanı, buzdolabı, mutfak hizmeti sunulmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Yurtta kalan öğrencilerin kullanımına sunulmuş olan sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik elemanı ile yurt güvenliği sağlanmaktadır. Her daireye özel banyoda 7/24 sıcak su kullanımı mümkündür. Açık büfe kahvaltıda bol çeşit ve doyurucu lezzetlere ulaşılmaktadır. Sinema odası ve fitness salonu yurt öğrencilerinin eğlenceli vakit geçirmeleri için hazırlanmıştır.

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurdu erkek öğrencilere özel hazırlanmıştır. Öğrenci yurtları içerisinde seçkin bir yeri olan yurtta çamaşır yılama ve kurutma odası bulunmaktadır. Hobi ve oyun odasında bilgisayar oyunları ile vakit geçirmek mümkündür. Yurt öğrencilerine gün boyu hizmet sunan servis hizmeti bulunmaktadır.

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Spor salonu
 • 24 saat ulaşabileceğiniz bir yetkili
 • Kişiye özel giysi dolabı
 • Kitaplık
 • Çalışma masası ve sandalye
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • 7/24 kesintisiz sıcak su
 • Düzenli oda ve alan temizliği
 • Öğrencilerin kullanıma sunulmuş mutfak ve mutfak aletleri
 • Mini buzdolabı

Bursa Rengarenk Özel Erkek Öğrenci Yurdu Bursa’nın seçkin üniversitelerinden Uludağ Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Bursa Teknik Üniversitesi’ne giden öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa ilinde Nilüfer bölgesinde yer alan öğrenci yurtları içerisinde en cazip imkanlara sahip olanlar arasında yer alan Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurdu bulunmaktadır. Yurt içerisinde öğrencilerin ihtiyacı olabilecek her türlü imkanın sunulduğu görülmektedir. Mutfak, buzdolabı, baza, çizim odası, açık büfe kahvaltı, haftanın 7 günü 24 saat sıcak su ve otopark imkanı bulunmaktadır.

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları

Yurt öğrencileri için üniversitelere ulaşımı sağlayan servis hizmeti yer almaktadır. İçinde modern spor aletlerinin yer aldığı spor salonları bulunmaktadır. Kız öğrenciler için çok önemli olan güvenlik konusunda 7/24 güvenlik elemanı görev yapmaktadır.

 Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurdu yangın güvenlik hizmetleri ile her türlü yangına karşı koruma hizmeti sunmaktadır. Öğrenci yurtları içerisinde çamaşırhane ve ütü odası yer almaktadır. Yurt içinde belli aralıklarla temizlik hizmeti de sunulmaktadır. Yurt sınırları içerisinde sınırsız internet bulunmaktadır. Ayrıca sağlık hizmeti veren bir revir hizmet sunmaktadır.

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Spor salonu
 • Bilardo masası, masa tenisi
 • Kişiye özel giysi dolabı
 • Kişiye özel kitaplık
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Öğrencilerin kullanabileceği mutfak ve mutfak aletleri
 • Mini buzdolabı
 • 7/24 sıcak su
 • 7/24 güvenlik

Bursa Egemen Özel Kız Öğrenci Yurdu Bursa Teknik Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Uludağ Üniversitesi’nde okuyan öğrencilere hitap eden bir yurttur.

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Bursa’nın Nilüfer ilçe sınırlarında yer alan Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurtları çağdaş daire konsepti ile öğrenci yurtları arasında yerini almıştır. Yurtta 7/24 sıcak su, baza yatak özelliği, buzdolabı, açık büfe kahvaltı, açık teras, çizim odası, açık teras gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Daire konsepti olarak hazırlanan daireler 2+1 ve 1+1 olarak düşünülmüştür.  Daireler 1.Sınıf malzemeden yapılmış olan odaların içerisinde buzdolabı, fırın ve ocaktan oluşan ankastre setli, yemek masası ve sandalyeleri ile oluşturulan mutfağı bulunmaktadır. Banyo, salonunda oturma grubu ve geniş bir balkon yer almaktadır.

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurdu Olanakları

İçerisinde arkadaşlarınızla güzel vakit geçireceğiniz bir kafenin bulunduğu öğrenci yurtları sağlıklı ve hijyen koşullarına uyan yemekleri ve fast-foodları ile hizmet vermektedir. Ayrıca spor salonunu kullanarak zinde kalmak mümkün olmaktadır. 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti ile güvenlik ve yangın konusunda gerekli donanıma sahip bir konaklama imkanına da sahiptir.

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri 

 • Spor salonu
 • Eğlenceli vakit geçirmek için bilardo masası, masa tenisi, Lig tv ve televizyon odası
 • 24 saat ulaşabileceğiniz bir yetkili
 • Her öğrenci için özel giysi dolabı
 • Kişiye özel kitaplık
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Düzenli temizlik
 • Kişiye özel mutfak ve mutfak aletleri
 • Mini buzdolabı

Bursa Egemen Özel Erkek Öğrenci Yurtları Uludağ Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Bursa Teknik Üniversitesi’ne hitap eden bir yerde bulunmaktadır.

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet sunan öğrenci yurtları arasında bulunan Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı, açık terası bulunan bir yurt işletmesi olarak karşımıza çıkıyor. Yurt işletmesinin özellikle güvenlik konusuna özel önem gösterdiği biliniyor. Bu noktada hem özel güvenlik kameraları hem de özel güvenlik görevlisi kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı, konforlu, güvenli ve huzurlu bir şekilde konaklama hizmeti sunmak konusunda iddialı bir yurt işletmesi olarak karşımıza çıkıyor. Otoparkı bulunan öğrenci yurtları arasında bulunan Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı yangın riskine karşı da gerekli tedbirleri almış bulunuyor. Elbette ki yurt işletmesinde hem elektrik hem de su kesintilerine karşı gerekli tedbirler de alınmış durumdadır.

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Her öğrenciye özel konaklama hizmeti sunabilen öğrenci yurtları arasında yer alan Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı, kablosuz internet olanağını sunmaktadır. Odalarda banyo ve tuvalet bulunan yurt işletmesinde kesintisiz olarak da sıcak su bulunmaktadır. Bu noktada öğrenci yurdunda özel etüt odalarıyla özel sosyal yaşam alanları da bulunmaktadır.

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Yurtları

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı Özellikleri

 • Öğrencilere özel etüt salonları
 • Odalarda banyo ve tuvalet
 • Açık büfe kahvaltı
 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Öğrenciler için kitaplık
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Odaların ve diğer yaşam alanlarının periyodik temizliği

Bursa Muradiye Kız Öğrenci Konağı; Bursa Teknik Üniversitesi, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu ve Uludağ Üniversitesi’ne hitap etmektedir.