Warning: Constant DISALLOW_FILE_MODS already defined in /home/talebeyurdu/public_html/wp-config.php on line 98
Düzce Öğrenci Yurtları – Envince

Sepetiniz

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurtları

Düzce kentindeki favori öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Umut Kız Öğrenci Yurdu, aynı zamanda profesyonel bir hizmeti konuklarına sunmaktadır. Elbette ki yurt işletmesinin güvenlik konusuna oldukça önem verdiği bilinmektedir. Bununla birlikte yurt işletmesinde özel güvenlik görevlisinin de kesintisiz olarak hizmet sunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurdu acil durumlarda güvenli tahliyeyi mümkün kılmak üzere yangın merdiveni de mevcut durumdadır. Bununla birlikte yurt işletmesinde hem yangın alarm sistemi hem de duman dedektörleri mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde hem yedek su deposu hem de jeneratör cihazı mevcut durumdadır.

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Alternatifi bol olan olanaklar sunabilen öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Umut Kız Öğrenci Yurdu, içeriğinde çizim odası da bulundurmaktadır. Açık terası bulunan yurt işletmesinde aynı zaman sosyal alanlar da mevcut durumdadır. Yine yurt işletmesinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sıcak su olanağı da mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde sosyal alanlar da mevcut durumdadır.

Umut Kız Öğrenci Yurdu

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Öğrencilere özel etüt salonları
 • Odalarda banyo ve tuvalet
 • Açık büfe kahvaltı
 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Öğrenciler için kitaplık
 • Tek kişilik ortopedik baza yatak
 • Odaların ve diğer yaşam alanlarının periyodik temizliği

Düzce Umut Kız Öğrenci Yurdu; Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları

Düzce kent merkezinde yer alan öğrenci yurtları arasında bulunan Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdu, hem konforlu hem huzurlu hem de güvenli bir konaklama olanağı sunuyor. Yurt işletmesinde güvenlik konusunda gerekli tüm tedbirlerin alındığını da rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu noktada yurt işletmesinde hem özel güvenlik görevlisinin hem de özel güvenlik kameralarının hizmet sunduğunu söyleyebiliriz.

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları

Olası yangın riskine karşı gerekli tedbirleri almak noktasında oldukça başarılı olan Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdu, yangın alarm sistemleri de bulundurmaktadır. Ayrıca yurt işletmesinde hem yangın merdiveni hem de duman dedektörleri de mevcut durumdadır. Yine yurt işletmesinde olası su ve elektrik kesintileri için de gerekli tedbirler alınmış durumdadır.

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları Olanakları

Çok sayıda önemli avantajı sunabilen öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdu, aynı zamanda konforlu bir konaklama olanağı da sunuyor. Yurt bünyesinde hem açık büfe kahvaltı hem de öğün yemekleri veriliyor. Ayrıca yurt bünyesinde öğrencilerin spor yapabilmeleri için spor salonun da mevcut durumdadır.

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurtları

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Spor salonu
 • Her öğrenci için özel giysi dolabı
 • Her öğrenci için masa ve sandalye
 • Odalarda TV
 • Etüt salonları
 • Öğrenciler için masa ve sandalye
 • Periyodik oda temizliği ve diğer alanların temizliği
 • Tek kişilik ortopedik yatak

Düzce Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdu; Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları

Düzce ilinin merkezinde konumlanan öğrenci yurtları arasında bulunan Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurdu, son derece güvenli bir yurt işletmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yurt işletmesinde öğrencilerin giriş ve çıkışları kontrol edilmektedir. Bununla birlikte yurt işletmesinde hem özel güvenlik görevlisi hem de güvenlik kameraları kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları

Son derece güvenli bir yurt işletmesi olan Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurdu, aynı zamanda olası su kesintileri için de gerekli tedbirleri almış durumdadır. Zira yurt işletmesinde yedek su deposu da mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde elektrik kesintileri için de jeneratör cihazı da mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde hem yangın merdiveni hem de yangın alarm sistemi mevcut durumdadır.

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Son derece konforlu öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurdu, aynı zamanda huzurlu bir yurt işletmesi olarak karşımıza çıkıyor. Yurt bünyesinde odalar da TV hizmeti bulunmakla birlikte kesintisiz internet hizmeti de öğrencilere sunulmaktadır. Ayrıca yurt işletmesinde öğrencilerin ders çalışabilmeleri için etüt salonları da mevcut durumdadır.

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • 24 saat sürekli ulaşabileceğiniz yetkili
 • Öğrencilere özel giysi dolabı
 • Öğrencilere özel masa ve sandalye
 • Tek kişilik ortopedik özelliğe sahip baza yatak
 • Öğrenciler için özel çizim odası
 • Mutfak ve mutfak gereçleri
 • Mini buzdolabı
 • Haftalık periyodik aralıklarla oda ve genel alan temizliği

Düzce Özel Sırma Kız Öğrenci Yurdu, Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Merkezde konumlanmış olan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Kız Öğrenci Evleri, güvenli, konforlu ve huzurlu bir konaklama olanağına sahiptir. Yurt bünyesinde öğrencilerin güvenliği için hem özel güvenlik görevlisi hem de güvenlik kameraları mevcut durumdadır. Aynı zamanda yurt işletmesinin giriş ve çıkışları da kontrol altındadır.

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Kız Öğrenci Evleri olası su ve elektrik kesintilerine karşı hem yedek su deposu hem de jeneratör cihazı bulundurmaktadır. Yine yurt işletmesinde öğrencilerin olası yangın riskinden korunmaları için yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni de mevcut durumdadır. Aynı zamanda yurt işletmesinde duman dedektörleri de mevcut durumdadır.

Düzce Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Odalarda TV olanağı bulunan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Kız Öğrenci Evleri, aynı zamanda odalar da mini buzdolabı hizmeti de sunmaktadır. Öğrenci yurdunda odalarda banyo ve tuvalette mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde kablosuz internet hizmeti de mevcut durumdadır. Bununla birlikte açık büfe olanağı da mevcut durumdadır.

Düzce Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Kız Öğrenci Evleri Özellikleri

 • Her odada tuvalet ve banyo
 • Tek kişilik ortopedik yatak
 • Kitaplar için kitaplık
 • Her öğrenci için giysi dolabı
 • Öğrencilere özel etüt salonları
 • Her öğrenciye özel masa ve sandalye
 • Bahçe manzaralı özel odalar
 • Haftanın belirli günleri oda temizliği

Düzce Kız Öğrenci Evleri; Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları

Düzce ilindeki konforlu öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurdu, aynı zamanda huzurlu ve güvenli bir yurt ortamını sunmaktadır. Güvenlik için gerekli tedbirlerin alındığı yurt işletmesinde 7/24 özel güvenlik görevlisi mevcut durumdadır. Yine yurt işletmesinde bina içi ve dış kısmı kesintisiz bir şekilde güvenlik kamerasıyla kontrol edilmektedir.

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları

Giriş ve çıkışların kontrol altında olduğu yurt işletmesinin olası yangın riskine karşı da gerekli tedbirleri aldığını söyleyebiliriz. Yangın durumunda öğrencilerin seri bir şekilde tahliyesini mümkün kılan yangın merdiveni ve yangın alarm sistemi yurt bünyesinde mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde hem yedek su deposu hem de jeneratör cihazı mevcut durumdadır.

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Misafirleri için huzurlu bir ortam oluşturabilen öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin rahat bir şekilde ders çalışabilmeleri için gerekli ortamları da oluşturmuş durumdadır. Aynı zamanda yurt işletmesinde öğrencilerin spor yapabilecekleri bir de spor salonu mevcut durumdadır.

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Her odada ortopedik özelliğe sahip tek kişilik baza yatak
 • Öğrenciye özel giysi dolabı
 • Öğrencilerin rahat bir şekilde çalışabilecekleri masa ve sandalye
 • Kitapları muhafaza edecek kitaplık
 • 24 saat kesintisiz sıcak su
 • Odalarda WC ve banyo
 • Periyodik olarak odaların ve genel alanların temizliği

Düzce Erkon Kız Öğrenci Yurdu; Düzce Üniversitesi

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları

Düzce merkezde yer alan öğrenci yurtları arasında bulunan Düzce Emsa Kız Öğrenci Pansiyonu, özellikle güvenlik konusunda etkili olan bir işletmedir. Yurt bünyesinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunan özel güvenlik görevlisi bulundurmaktadır. Ayrıca yurt işletmesinde özel güvenlik kameraları da kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Emsa Kız Öğrenci Pansiyonu su kesintilerine ve elektrik kesintilerine karşı da gerekli tedbirler almış durumdadır. Bu noktada yurt işletmesinde hem jeneratör cihazı hem de yedek su deposu mevcut durumdadır. Aynı zamanda yurt işletmesinde yangın riskine karşı da gerekli tedbirler alınmış durumdadır. Tam da bu noktada yurt işletmesinde yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni de mevcut durumdadır.

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

7 gün 24 saat kesintisiz sıcak su olanağı bulunan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Emsa Kız Öğrenci Pansiyonu, aynı zamanda odalarda banyo ve tuvalette bulundurmaktadır. Yurt işletmesinde öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklaması için gerekli tedbirler de alınmış durumdadır. Tam da bu noktada yurt işletmesinde hem sosyal alanlar hem de özel etüt salonları mevcut durumdadır.

Düzce Emsa Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Emsa Kız Öğrenci Pansiyonu Özellikleri

 • Öğrencilerin için kitaplık
 • Öğrencilere özel giysi dolabı
 • Öğrencilere özel masa ve sandalye
 • Ortopedik özelliğe sahip baza yatak
 • Odalarda kesintisiz sıcak su
 • Odalarda mini buzdolabı
 • Öğrenciler için çizim odası
 • Haftalık düzenli aralıklarla odaların ve genel alanların temizliği

Düzce Emsa Kız Öğrenci Pansiyonu, Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları

Düzce Akçakoca ilçesinde hizmet sunan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Çakıl Apart aynı zamanda güvenliği ön plana çıkartan bir yurt işletmesidir. Giriş ve çıkışların kontrol altında olduğu öğrenci yurdunun tam anlamıyla güvenli bir hizmeti sunabildiğini de rahatlıkla ifade edebiliriz. Yurt bünyesinde hem özel güvenlik kameraları hem de özel güvenlik görevlisi mevcut durumdadır.

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları

Düzce Çakıl Apart 24 saat kesintisiz bir şekilde güvenlik kameralarının hizmet sunduğu bir yurt işletmesidir. Özellikle acil durumlar için gerekli tedbirleri almak noktasında oldukça başarılı bir işletmedir. Bununla birlikte yurt işletmesinde hem acil çıkış merdiveni yani yangın merdiveni hem de yangın alarm sistemi yurt bünyesinde mevcuttur.

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları Olanakları

Odalarda banyo ve tuvalet bulunan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Çakıl Apart  aynı zamanda odalarda kesintisiz sıcak su olanağına da sahiptir. Aynı zamanda yurt işletmesinde açık büfe kahvaltı olanağı da mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde spor salonuyla birlikte özel sosyal alanlar da mevcut durumdadır.

Düzce Çakıl Öğrenci Yurtları

Düzce Çakıl Apart Özellikler

 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Öğrencilere ait masa ve sandalye
 • Ortopedik özelliğe sahip tek kişilik baza yatak
 • Kitaplık ve öğrencilere özel etüt salonları
 • Genel kullanım alanlarında ve odalarda sıcak su
 • Odalarda ve genel alanlarda periyodik temizlik

Düzce Çakıl Apart Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları

Düzce kentindeki popüler olan öğrenci yurtları arasında yer alan Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurdu, güvenli bir konaklamanın da adresi konumunda yer almaktadır. Özellikle giriş ve çıkışların kontrol altında olduğu yurt işletmesinde öğrencilerin güvenliği için özel güvenlik görevlisi de mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde güvenlik kameraları da kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları

Su kesintilerinin olumsuz etkilerinden öğrencileri korumak için yedek su deposu bulunduran öğrenci yurdunda aynı zamanda jeneratör cihazı da mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde yangın durumuna karşı da hem yangın merdiveni hem yangın alarm sistemi hem de duman dedektörleri de mevcut durumdadır.

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları Olanakları

Spor salonu mevcut olan öğrenci yurtları arsında yer alan Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurdu, aynı zamanda odalarda banyo ve tuvalet de mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde kesintisiz sıcak su ve kesintisiz internet de mevcut durumdadır. Ayrıca yurt işletmesinde hem sosyal yaşam alanları hem de özel etüt salonları mevcut durumdadır.

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurtları

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurdu Özellikleri

 • Spor salonu
 • Etüt salonu
 • Açık büfe kahvaltı
 • Öğün yemekleri
 • Her öğrenciye özel giysi dolabı
 • Her öğrenci için özel kitaplık
 • Ortopedik baza
 • Odalarda banyo ve tuvalet
 • Odaların ve genel yaşam alanlarının periyodik temizliği

Düzce Özel Gizem Kız Öğrenci Yurdu, Düzce Üniversitesine hitap etmektedir.