Konya Kara Erkek Öğrenci Yurtları

Konya Kara Erkek Öğrenci Yurtları

Konforlu konaklama olanağına sahip olan öğrenci yurtları arasında bulunan Konya Kara Erkek Yurdu, ulaşım konusunda da iddialı bir konumda yer alıyor. Profesyonel düzeyde konaklama olanağı sunmak konusunda iddialı bir konumda yer alan öğrenci yurdunun güvenlik konusunda da son derece ideal bir konaklama hizmeti sunduğunu ifade edebiliriz.

Konya Kara Erkek Öğrenci Yurtları

Giriş ve çıkışların sürekli olarak kontrol edildiği öğrenci yurdunun güvenlik amaçlı olarak özel güvenlik görevlisini de bulundurduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Elbette ki bununla birlikte yurt işletmesinde yangın riskine karşı da gerekli tedbirler alınmış durumdadır. Tam da bu noktada yurt işletmesinde hem yangın merdiveni hem de yangın alarm sistemi de mevcut durumdadır.

Konya Kara Erkek Öğrenci Yurtları Olanakları

7 gün 24 saat süreyle kesintisiz olarak sıcak su olanağının bulunduğu öğrenci yurtları arasında bulunan Konya Kara Erkek Yurdu, aynı zamanda konforlu bir konaklamaya da imzasını atıyor. Öğrenciler için açık büfe kahvaltı olanağının bulunduğu yurt işletmesinde yine öğrenciler için spor salonu da bulunuyor.

Konya Kara Erkek Öğrenci Yurtları

Konya Kara Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

  • Öğrenciye ait masa ve sandalye
  • Bilgisayar odası ve etüt salonları
  • Kesintisiz internet ve odalarda TV
  • Kesintisiz sıcak su ve odalarda banyo
  • Odaların periyodik aralıklarla temizlenmesi
  • Ortak yaşam alanlarının periyodik temizliği

Konya Kara Erkek Yurdu, Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi ve Konya Teknik Üniversitesine hitap etmektedir.